در حال بارگیری...


ایده های جالب برای ساخت جواهرات رزینی

ایده های جذاب و عالی برای ساخت جواهرات زیبا و رویایی از جنس صمغ رزین که هر شکلی به خود می گیرد، در حالی که کار کردن با آن اصلا سخت نیست.

این روزها زیورآلات و جواهرات رزینی را زیاد می بینیم که با هنری ظریف و دوست داشتنی ساخته شده اند و بسیار دلربا و چشم نواز هستند به طوری که حتما دوست دارید یکی از آنها را داشته باشید. اما اگر مدل های بیشتر آن را ببینید، قطعا شما هم به یادگیری روش ساخت و تهیه این زیورآلات علاقه مند خواهید شد. 

هر ایده خلاقانه و فکر و هنر ناب را می توانید برای ساخت یک گردنبند یا دگوشواره و هر زیورآلات دیگری به کار ببرید که فقط مال شما باشد و حتی گوشه هایی از بهترین یادگاری ها را در رزین قرار دهید تا برایتان ماندگار شود.

 جواهرات رزینی

رزین نوعی صمغ است که به صورت طبیعی از بعضی درختان گرفته می شود (مانند درخت کاج) که در بسیار نرم، حالت پذیر و چسبنده است که بعد از مدتی سخت می شود. اما نوع مصنوعی آن نیز در صنایع متعددی به کار می رود که بسیار مقاوم تر، ارزان تر و در دسترس تر است و البته کار کردن با نیز خیای راحت تر می باشد. انواع گوناگونی از رزین مصنوعی وجود دارد که نوعی که بیشتر در ساخت جواهرات مورد استفاده قرار می گیرد، رزین اپوکسی نام دارد. این ماده را از رنگ فروشی ها و فروشگاه هایی که لوزام و مواد شیمیایی عرضه می کنند، تهیه کنید.

ایده های خلاقانه و زیبا برای ساخت جواهرات رزینی در تصاویر پایین ببینید